O firmie

Witamy na naszej stronie

Firma „GRUDEX” powstała w 1996 roku, na początku zajmowała się tylko działalnością transportową. W roku 1999 rozszerzono działalność o sprzedaż kruszyw budowlanych i drogowych. Z czasem w naszej ofercie pojawił się również opał.

Nasz skład oferuje szeroki asortyment kruszyw budowlanych i drogowych. Znaleźć u nas można wiele rodzajów piasków, żwirów, grysów oraz różne frakcje kamieni do podbudowy. Załadunek odbywa się bardzo płynnie, ponieważ posiadamy ładowarkę z wagą elektroniczną. Oferowane towary na życzenie klienta dowozimy pod wskazany adres. Przy zakupie większych ilości możliwy jest rabat.

W ofercie posiadamy również opał sortymentów: orzech, groszek, eko-groszek, miał. Oferowany przez nas węgiel jest wysokiej jakości, pochodzi z kopalni Brzeszcze, Silesia oraz Piast. W stałej sprzedaży posiadamy również opał workowany.

Firma „GRUDEX” to także działalność transportowa. Posiadamy bogatą flotę samochodów służących do przewozu materiałów sypkich o ładowności od 1 – 26 ton. Zlecone nam usługi wykonujemy rzetelnie i na czas.

 

Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

SZYBKOŚĆ

SOLIDNOŚĆ

PROFESJONALIZM

TERMINOWOŚĆ

Sprawdź nasz aktualny cennik

Cena dowozu materiałów ustalana jest indywidualnie

CENNIK